Preskocit navigáciu

Návšteva veliteľa PS OS SR a veliteľa PS AČR v CV Lešť


Návšteva veliteľa PS OS SR a veliteľa PS AČR v CV Lešť
     Dňa 22.11.2018 navštívili Centrum výcviku Lešť veliteľ PS OS SR generálmajor Ing. Jindřich JOCH a veliteľ PS AČR generálmajor Ing. Josef KOPECKÝ, MSc. Na pôde CV Lešť hostí privítal riaditeľ CV Lešť Ing. arch. Anton MAŠTALSKÝ.
     Po úvodnom brífingu a následnej diskusii o plánovanom rozvoji v oblasti simulačných technológii a možnosti realizácie výcviku jednotiek PS AČR v CV Lešť na bilaterálnej úrovni hostia absolvovali prehliadku výcvikových zariadení Oremland MOUT a Kishlak, kde práve vykonávala výcvik jednotka 601. skss Prostějov .
     V závere návštevy veliteľ generálmajor Ing. Josef KOPECKÝ, MSc. vyjadril úprimné poďakovanie za srdečné prijatie a príležitosť zoznámiť sa s poslaním a úlohami CV Lešť.

Návšteva veliteľa PS OS SR a veliteľa PS AČR v CV LešťNávšteva veliteľa PS OS SR a veliteľa PS AČR v CV LešťNávšteva veliteľa PS OS SR a veliteľa PS AČR v CV LešťNávšteva veliteľa PS OS SR a veliteľa PS AČR v CV LešťNávšteva veliteľa PS OS SR a veliteľa PS AČR v CV LešťNávšteva veliteľa PS OS SR a veliteľa PS AČR v CV LešťNávšteva veliteľa PS OS SR a veliteľa PS AČR v CV LešťNávšteva veliteľa PS OS SR a veliteľa PS AČR v CV Lešť

Autor: Ing. Ivan KVASNA – CV Lešť , Foto: autor - Dátum: 26.11.2018
Čítanosť: 930
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share