Preskocit navigáciu

Centrum výcviku Lešť na MMM v Košiciach


Centrum výcviku  Lešť na MMM v Košiciach
    V nedeľu 7.októbra 2018 sa konal už 95. ročník Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach, ktorý je najstarším maratónom v Európe. Jeho história sa píše nepretržite od roku 1924 a neprerušila ju ani druhá svetová vojna. Od roku 1980 je otvorený aj ženským pretekárkam. Medzi jeho disciplíny patrí okrem maratónu, polmaratónu, minimaratónu aj štafeta.
     Tím Centra výcviku Lešť si zmeral svoje sily s ostatnými bežcami na štafete Magna getrag maratón 4x1/4. Členovia tímu si rozdelili celú maratónsku vzdialenosť (42,195 km) na úseky dlhé 2x12 km 2x9 km.
     Lešť reprezentovali major Igor Lišaník, kapitán Marcel Bodnár, poručíčka Kristína Bučíková a rotný Vladimír Komár. V konkurencii 244 tímov sa umiestnili na peknom 72. mieste, čím prispeli k pozitívnej reprezentácii Centra výcviku Lešť na verejnosti.

Centrum výcviku  Lešť na MMM v KošiciachCentrum výcviku  Lešť na MMM v KošiciachCentrum výcviku  Lešť na MMM v KošiciachCentrum výcviku  Lešť na MMM v KošiciachCentrum výcviku  Lešť na MMM v KošiciachCentrum výcviku  Lešť na MMM v Košiciach

Autor: kpt. Ing. Marcel Bodnár , Foto: autor - Dátum: 09.10.2018
Čítanosť: 905
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share