Preskocit navigáciu

6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY


6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY
Dňa 27. júla 2017 sa vo Výcvikovom priestore Vojenského obvodu Lešť konal 6. ročník súťaže MO SR v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY.
Súťaž, tak ako každý rok, na vysokej úrovni zorganizovali príslušníci Odboru špeciálneho výcviku Centra výcviku Lešť (ďalej CV Lešť) a celkovo sa jej zúčastnilo 75 súťažiacich z útvarov a zariadení MO SR a ostatných rezortov.
Trasa v celkovej dĺžke cca 12 km s rôznymi povrchmi ako lesné cesty a chodníky, lúky a niektoré úseky viedli aj  po asfaltovej komunikácii.
Počasie tento rok pretekárom prialo. Trať bola miestami vlhká čo vyžadovalo voľbu správnej techniky jazdy pri prekonávaní terénnych prekážok.
               
Súťažilo sa v štyroch kategóriách s nasledovnými výsledkami:
 
Kategória A (muži 18 – 29 rokov) - 3 okruhy (cca 36 km):
1. Michal PROCNER – OR PZ Žiar n. Hronom
2. Ján FALTUS – ZVJS Leopoldov
3. Oliver SAMUHEL – VÚ 2206 Topoľčany
 
Kategória B (muži 30 – 39 rokov) - 3 okruhy (cca 36 km):
1. Jozef PALČÁK - VŠC Dukla
2. Martin TRIZNA - HZS V. Fatra
3. Andrej HARAGA – VÚ 4977 Sliač
 
Kategória C (muži 40 rokov a viac) - 2 okruhy (cca 24 km):
1. Henrich ŠTUHL – CV Lešť
2. Pavel BRNČAL – HZS V. Fatra
3. Jozef ŠVAŇA – PZ
 
Kategória D (ženy bez rozdielu veku) - 1 okruh (cca 12 km):
1. Natália PREKOPOVÁ – VŠC Dukla
2. Lucia KUBÍKOVÁ – VÚ 3030 Zvolen

3. Vladimíra WEISSOVÁ – VŠC Dukla

Výsledky MTB 2017 

 

 


6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY 6. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY

Autor: Ing. Ivan KVASNA – CV Lešť , Foto: nrtm. Attila MEZŐ, des. Katarína ZACHAR – CV Lešť - Dátum: 28.07.2017
Čítanosť: 1197
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share