Preskocit navigáciu

4. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ


4. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ
     Dňa 3. septembra 2015 sa vo Výcvikovom priestore  Vojenského  obvodu  Lešť  konal 4. ročník súťaže MO SR v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ.
     Súťaž zorganizovali príslušníci Odboru špeciálneho výcviku Centra výcviku Lešť (ďalej CV Lešť), na ktorej sa celkovo zúčastnilo 71 súťažiacich z útvarov a zariadení MO SR a ostatných silových rezortov.
     Celková trasa bola situovaná v horskom teréne, po lesných cestách, chodníkoch, lúkach a z časti i po asfaltovej komunikácii. Počasie tento rok pretekárom prialo. Trať bola suchá, miestami prašná no v rýchlych zjazdoch náročná na pozornosť súťažiacich.
     Súťažilo sa v štyroch kategóriách. V kategórii A - muži od 18 do 29 rokov, v kategórii B - muži od 30 do 39 rokov, v kategórii C - muži nad 40 rokov a extra kategória žien D - bez rozdielu veku.
Výsledky - muži:
Kategória A (18 – 29 rokov) - 3 okruhy (cca 33 km):
1. miesto npor. Tomáš VLNKA VÚ 1003 Bratislava
2. miesto nrtm. Roman RATULOVSKÝ   KR HaZZ Žilina
3. miesto voj. Milan BRODŇAN VÚ 2207 Levice
 
Kategória B (30 – 39 rokov) - 3 okruhy (cca 33 km):
1. miesto kpt. Peter KAČÁNI ÚVTOS B. Bystrica
2. miesto Štefan KRASŇAN HZS
3. miesto ppráp. Andrej BRZUĽA VÚ 4977 Sliač
 
Kategória C (40 rokov a viac) - 2 okruhy (cca 22 km):
1. miesto Henrich ŠTUHL CV Lešť
2. miesto ppráp. Radoslav SPIŠIAK ÚVTOS Košice
3. miesto kpt. Igor TRGIŇA HZS
Výsledky - ženy:
Kategória D (bez rozdielu veku) - 1 okruh (cca 11 km):
1. miesto npor. Zuzana VIVODÍKOVÁ CV Lešť
2. miesto rtn. Lucia KUBÍKOVÁ                VÚ 3030 Zvolen
3. miesto Katarína LUKNÁROVÁ VÚ3623 Trenčín

4. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ4. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ4. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ4. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ4. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ4. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ4. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ4. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ4. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ4. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ4. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ4. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ4. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ4. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ4. ročník súťaže v horskej cyklistike MTB - CROSS-COUNTRY LEŠŤ

Autor: Ing. Ivan KVASNA- CV Lešť , Foto: Ing. Ivan KVASNA- CV Lešť - Dátum: 04.09.2015
Čítanosť: 3945
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share