Preskocit navigáciu

Rezorty už plánujú výcvik na 2013


Rezorty už plánujú výcvik na 2013
V dňoch 19. až  20.6.2011 sa v Ústave špeciálneho zdravotníctva a výcviku MO SR Lešť (ÚŠZV Lešť) začalo plánovať využitie výcvikových priestorov a zariadení ÚŠZV Lešť v roku 2013.
Úvodnú plánovaciu konferenciu za prítomnosti zástupcov rezortu obrany otvoril pplk. Totkovič. Nasledujúci deň plánovanie pokračovalo pre rezorty vnútra, spravodlivosti a financii.
Po predstavení poslania a zamerania ÚŠZV Lešť vedúcim Oddelenia plánovania a koordinácie výcviku kapitánom Martinom Ratkovským, boli prezentované výcvikové a ubytovacie priestory vo výcvikovom priestore Vojenského obvodu Lešť (VP VO). Riaditelia odborov vo svojich prezentáciách objasnili prítomným možnosti zabezpečenia výcvikov počas pobytu vo VP VO.
Špeciálne výcvikové zariadenia, ale aj priestory strelníc ÚŠZV Lešť, poskytujú ideálne podmienky na výcvik a zdokonaľovanie sa v postupoch policajných, zásahových jednotiek, Integrovaného záchranného systému a takticko-streleckých úloh OS SR.

Rezorty už plánujú výcvik na 2013Rezorty už plánujú výcvik na 2013Rezorty už plánujú výcvik na 2013Rezorty už plánujú výcvik na 2013Rezorty už plánujú výcvik na 2013

Autor: npor.Bornstein-ÚŠZV Lešť , Foto: PhDr. Tischler-ÚŠZV Lešť - Dátum: 22.06.2012
Čítanosť: 9169
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share