Preskocit navigáciu

Jednotky NATO - Enhanced Vigilance Activity Battlegroup na Lešti


Jednotky NATO - Enhanced Vigilance Activity Battlegroup na Lešti
     Centrum výcviku Lešť (CV Lešť) vytvorilo podmienky pre pôsobenie spojeneckých síl v SR. 
     Na začiatku pôsobenia velenia enhanced Vigilance Activities (eVA) veliteľ eVa nadviazal súčinnosť s velením Lešte, ďalej sa stretol s veliteľom pozemných síl OS SR generálmajorom Pachom a veliteľom 2. mechanizovanej brigády brigádnym generálom Verčimákom. Zahájilo sa plánovanie a zlaďovanie spoločných výcvikov.
     CV Lešť vytvorilo čo najlepšie podmienky pre vykonávanie výcvikov zahraničných partnerov na poľných a špeciálnych zariadeniach ktorými disponuje.

Všetky ďalšie informácie nájdete na:

https://www.facebook.com/watch/NATO.eVA.BG.SVK/Jednotky NATO - Enhanced Vigilance Activity Battlegroup na LeštiJednotky NATO - Enhanced Vigilance Activity Battlegroup na LeštiJednotky NATO - Enhanced Vigilance Activity Battlegroup na LeštiJednotky NATO - Enhanced Vigilance Activity Battlegroup na LeštiJednotky NATO - Enhanced Vigilance Activity Battlegroup na LeštiJednotky NATO - Enhanced Vigilance Activity Battlegroup na LeštiJednotky NATO - Enhanced Vigilance Activity Battlegroup na LeštiJednotky NATO - Enhanced Vigilance Activity Battlegroup na LeštiJednotky NATO - Enhanced Vigilance Activity Battlegroup na LeštiJednotky NATO - Enhanced Vigilance Activity Battlegroup na Lešti

Autor: PhDr. Peter TISCHLER - CV Lešť , Foto: Enhanced Vigilance Activity Battlegroup - Dátum: 14.04.2022
Čítanosť: 304
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share